Rosikon press

Twój koszyk jest pusty
Artyści mówią - audiobook

Artyści mówią - audiobook
  • Nowość
  • Audiobook

Wywiady z mistrzami malarstwa

"Artyści mówią. Wywiady z mistrzami malarstwa" to pierwszy polski audiobook o sztuce. Książka w wersji audio przygotowana przez Audiotekę.pl składa się z 25 wywiadów z wybitnymi twórcami polskiego malarstwa współczesnego, wzbogaconych o wstęp napisany przez autorkę. Każdy wywiad to odrębny rozdział, którego można słuchać osobno. Przeprowadzone wywiady zatoczyły koło – najpierw wypowiedziane, pozwoliły się zapisać, by później zostać zinterpretowane przez znakomitych polskich lektorów. W autorkę publikacji – Elżbietę Dzikowską - wcieliła się Maria Maj, głosami artystów kobiet mówi Krystyna Czubówna, a mężczyzn Krzysztof Gosztyła.

W prywatnych rozmowach i wybranych dziełach mistrzowie ujawniają kulisy swojej twórczości. Potrafią zainspirować, nie unikając kontrowersyjnych i szokujących spostrzeżeń.

Sztuka zawiera w sobie element magii, który trudno zdefiniować. W niemal intymnej atmosferze, niezwykle otwarcie, najwybitniejsi polscy artyści pomagają zrozumieć świat silnych emocji i wyobrażeń. Interpretują fascynującą rzeczywistość, jaka objawia im się podczas tworzenia.

 

Zwierzenia, których na co dzień nie słychać. Dyskusje, których nie można powtórzyć. Dzieła, które stały się ikonami.

Przejdź do Audioteka.pl

Wydanie:
iPad
Audiobook

Cena: 35zł