Rosikon press

Twój koszyk jest pusty

Konkurs na okładkę albumu Normana Daviesa rozstrzygnięty!

“OD i DO. Najnowsze dzieje Polski według historii pocztowej” Konkurs na projekt okładki rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzcę...

 

Konkurs na projekt graficzny okładki 2-tomowej książki “OD i DO” jest rozstrzygnięty. Był to pierwszy tego typu projekt zorganizowany przez Wydawnictwo Rosikon Press. Zakończył sie dużym sukcesem - otrzymaliśmy ponad 150 zgłoszeń! Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy! Konkurencja była zacięta, a wszystkie nadesłane prace niezmiernie oryginalne i pomysłowe. Zgodnie z Regulaminem Konkursu, projekty oceniane były zarówno przez Wydawnictwo Rosikon Press jak i przez Profesora Normana Daviesa, na podstawie kryteriów ogłoszonych w Regulaminie Konkursu. Poniżej zamieszczamy zwycięską okładkę Patrycji Dulnik, która zwróciła uwagę jury prostotą oraz estetyką wykonania oraz jest najwyżej oceniona przez autora książki. Na jego prośbę po rozstrzygnięciu konkursu została dodana pocztówka do I tomu. Wszystkim naszym uczestnikom życzymy podobnych sukcesów podczas realizacji dalszych projektów!

 

W podziękowaniu od wydawnictwa umożliwiamy wszystkim uczestnikom konkursu kupno książki “Od i Do” (do 5 egz.) jak i jednej dodatkowej książki z oferty Rosikon Press ze specjalnym rabatem w wysokości 35%. Chętnych prosimy o kontakt na adres: M.Sarnowska@rosikonpress.com podając ilość egzemplarzy, tytuł oraz ISBN. Dziękujemy i do usłyszenia!

 

Informacje

Data
15/09/2008