Rosikon press

Twój koszyk jest pusty

Książka kulinarna „Kuchnia Szefów”

„Kuchnia Szefów” to elegancka biblia dobrego smaku pokazująca kulisy powstawania potraw w najlepszych restauracjach hotelowych w Polsce. W tej książce szefowie kuchni hoteli Sheraton, The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol zdradzili swoje receptury na ponad 155 najlepszych potraw.

 

 

„Kuchnia Szefów” to elegancka biblia dobrego smaku pokazująca kulisy powstawania potraw w najlepszych restauracjach hotelowych w Polsce. W tej książce szefowie kuchni hoteli Sheraton, The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol zdradzili swoje receptury na ponad 155 najlepszych potraw. Są wśrod nich przystawki, zupy, dania główne, desery i koktajle. „Kuchnia szefów” powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu sześciu szefów kuchni, którzy nie tylko opracowali receptury potraw, ale również zarekomendowali wina, z którymi powinny być łączone. Zgodnie też uznali, że przygotowywane danie musi najpierw kusić wyglądem, a dopiero potem działać na pozostałe zmysły. W książce prezentowana jest zdrowa, lekka kuchnia, na którą składają się nietypowe kompozycje przypraw i składników.

„Kuchnia szefów” to pozycja dla koneserów dobrego smaku, którzy szukają inspiracji do kulinarnych eksperymentów. Wielbicielami dań prezentowanych w „Kuchni Szefów” są m.in. Leo Beenhakker, Zofia Czernicka czy Elżbieta Dzikowska.

Książka została wydana przez wydawnictwo Rosikon Press. www.rosikonpress.com

Cena: 119 zł
Do kupienia w salonach Empik oraz najlepszych księgarniach w całym kraju.

 

Książka kulinarna „Kuchnia Szefów”
LuxLuxLuxLux